ShowBiz

“The Rock” tregon betejën me depresionin
               Publikuar në : 15:02 - 03/04/18 |
mapo.al

Aktori i njohur Dwayne “The Rock” Johnson ka folur për luftën e tij me depresionin.


Ylli botëror ka folur për çështjet mendore pas një postimi në Instagram në të cilën tregoi për tentimin e nënës së tij që të bënte vetëvrasje.

“Ngecja dhe dhimbjet janë reale. Isha i shkatërruar dhe në depresion. Arrita në një pikë ku nuk doja të bëja asgjë e të shkoja askund. Qaja vazhdimisht”, ka thënë ai për “The Express”.

“The Rock” në Instagram bëri të ditur se e ëma e tij tentoi të vriste veten kur Johnson ishte vetëm 15-vjeçar, duke dal në një rrugë të ngarkuar me vetura.

Për këtë kohë, ai ka thënë se ishte periudha më e keqe në jetën e tij.

 


Etiketa: , , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas