Sport

Tevez nge zërin: Dua vetëm Milanin!
               Publikuar në : 15:05 - 24/01/12 |
mapo.al

Karlitos Tevez për herë të parë delpersonalisht për të qartësuar situatën në merkato. Argjentinasi jo vetëm ushqen, por dyfishon ëndërrat e tifozëve kuqezinj dhe shpresat e drejtuesve të Milanit, në një intervistë të dhënë për mediat në Buenos Aires ku e shpreh haptazi dëshirën për t’u vënë në urdhërat e trajnerit Alegri. “Falënderoj PSG, por nuk do të shkoj aty, në rrugën e fatit tim është vetëm Milani. E shikoj veten vetëm me fanellën kuqezi dhe tani pres vetëm Milanin”.
Deklarata të qarta të argjentinasit Tevez, i cili ende është në pronësi të Mançester Sitit, që kërkon të lirohet sa më parë prej tij, por natyrisht duke kërkuar të arkëtojë sa më shumë nga shitja e sulmuesit.
loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas