Kronika

Terrorizohet 67-vjeçari në Vlorë, grabitësit i hyjnë në banesë dhe e dhunojnë


               Publikuar në : 21:57 - 01/07/18 |
mapo.al

Një 67-vjecar ka përjetuar momenti tmerri, teksa persona ende të paidentifikuar i kanë hyrë me forcë në banesë dhe e kanë dhunuar.


Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Kaninë të Vlorës, ndërsa i dhunuari është shtetasi me inicialet Q.M. Nuk dihet ende se çfarë kanë marrë hajdutët.

Njoftimi i Policisë:
Më datë 30.06.2018, gjatë ditës, në fshatin Kaninë, persona të paidentifikuar kanë dhunuar banesën e shtetasit Q. M., vjeç 67. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Neni 112 i Kodit Penal.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas