Aktualitet

Tërmeti, shiu dhe ylberi, brenda një dite në Tiranë… pritet vetëm cunami?!


               Publikuar në : 17:17 - 17/07/18 |
mapo.al

Sa shumë fenomene natyrore kanë ndodhur në vetëm pak momente në kryeqytetin e Shqipërisë.


Pak pas orës 15:00 vendi dhe kryesisht Tiranë u godit nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 4.7 ballë.

Më pas, Tirana u përfshi nga një rrebesh shiu, i cili fatmirësisht nuk zgjati shumë minuta.

E pas shiu, u shfaq ylberi, si për të treguar se të gjitha janë fenomene të natyrshme dhe nga tërmeti nuk ka vend për shqetësim.

<
>
ylberi ylberi1 yyyyyyy-800x450


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas