Politika

“Tërmeti ndërpreu Kuvendin”, ironizon Patozi: Shqipëria vështirë se mund ta përballojë
               Publikuar në : 12:19 - 04/07/18 |
mapo.al

Astrit Patozi ka ironizuar raportimet se tërmeti ndërpreu punimet e deputetëve në kryesinë e Kuvendit.


“Paska dhe më keq se tërmeti

Po shoh një lajm tronditès që thotë se termeti i fuqishëm paska ndërprerë punimet e disa komisioneve në parlament.

Ky eshte një dëm shumë i madh, që Shqipëria vështire se mund ta përballojë.

Më mirë të ishin rrafshuar disa qytete, se sa kjo që na ndodhi”, ironizon Patozi


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas