Politika

“Tërmeti ndërpreu Kuvendin”, ironizon Patozi: Shqipëria vështirë se mund ta përballojë

Astrit Patozi ka ironizuar raportimet se tërmeti ndërpreu punimet e deputetëve në kryesinë e Kuvendit.

“Paska dhe më keq se tërmetiPo shoh një lajm tronditès që thotë se termeti i fuqishëm paska ndërprerë punimet e disa komisioneve në parlament.

Ky eshte një dëm shumë i madh, që Shqipëria vështire se mund ta përballojë.

Më mirë të ishin rrafshuar disa qytete, se sa kjo që na ndodhi”, ironizon Patozi

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas