Kronika

Tërmetet nuk kanë të ndalur… një tjetër goditi sot vendin, epiqendra fare pranë Tiranës


               Publikuar në : 09:34 - 24/08/18 |
mapo.al

Nuk kanë të mbaruar lëkundjet e tërmeteve në vend. IGJEUM raporton se, ka regjistruar një tjetër lëkundje tërmeti pak pas mesnate.


Sipas të dhanëve, tërmeti u regjistrua në orën 00:07 të datës së sotme dhe kishte epiqendrën në Fushë Krujë.

Ai nuk është ndier shumë, pasi për fat ka pasur një magnitudë të vogël, 1.3 ballë.

termet

 

 

 

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas