Kronika, Kryesore

Tërmetet nuk kanë të ndalur… një tjetër goditi sot vendin, epiqendra fare pranë Tiranës

Nuk kanë të mbaruar lëkundjet e tërmeteve në vend. IGJEUM raporton se, ka regjistruar një tjetër lëkundje tërmeti pak pas mesnate.


Sipas të dhanëve, tërmeti u regjistrua në orën 00:07 të datës së sotme dhe kishte epiqendrën në Fushë Krujë.

Ai nuk është ndier shumë, pasi për fat ka pasur një magnitudë të vogël, 1.3 ballë.

termet

 

 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas