ShowBiz

Tërbon rrjetin, vajza e ish-deputetes poston foto të nxehta…

Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda  ka ndezur zjarrin në rrjetet sociale.

Modelja Ada Deda ka provokuar me pozat e saj të ndara për fansat në rrjetet sociale.

Ajo është duke pushuar dhe ndërkohë ka publikuar këto foto që nxjerrin në pah linjat e saj perfekte.

Postimet e bukuroshes shqiptare janë shoqëruar me komente nga admiruesit e saj.

<
>
auto_albina-deda-e1501761055400_1533558285-29735831533587364 auto_screenshot-7_1533558078-5802441533587365 auto_screenshot-8_1533558084-49704931533587363 auto_screenshot-24_1533558376-4912931533587365
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas