Kronika

Tentoi të ndizte cigaren, 57-vjeçari i vë flakën dhomës dhe gjen vdekjen


               Publikuar në : 15:36 - 05/09/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë është shënuar një ditë më patë në Gramsh, ku ka gjetur vdekjen një 57 vjeçar si pasojë e asfiksimit nga tymi.


Sipas njoftimit të policisë, dyshohet se shtetasi Ferdinad Tafa, gjatë natës ka shkaktuar aksidentalisht vatër zjarri në teshat e fjetjes dhe si pasojë e asfiksisë nga tymi i shkaktuar në dhomën e gjumit, ka gjetur vdekjen.

Viktima ,i cili raportohet si person i sëmurë mendor, ka qenë tek shtëpia e të motrës,

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Parë Elbasan, për vlerësim.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas