Kronika

Tentohet grabitja e një banke të nivelit të dytë në Fushë-Krujë


               Publikuar në : 16:17 - 09/08/18 |
mapo.al

Tentohet të grabitet një bankë e nivelit të dytë në Fushë-Krujë.


Tentativa e grabitjes ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

“Më datë 09.08.2018, ora 03:30, në Fushë-Krujë, është tentuar të vidhet duke hapur me mjete të forta derën e jashtme të një banke të nivelit të dytë. Punohet për indentifikimin e kapjen e autorëve.Neni 22 dhe 136  i Kodit Penal”.

 


Etiketa: , , ,

Pas