Kryesore, Sociale

Temperatura të “çmendura” edhe në shtator, ja tre ditët më të tmerrshme

Sipas Meteoalb, dita e hënë paraqitet me vranësira dhe shira në gjithë territorin, më të konsiderueshëm në Qendër dhe zonat Juglindore.

Temperaturat e ajrit sipas sinoptikanëve do të sjellin rënie të lehtë dhe graduale deri të henën kur pritet një rënie me të paktën 3°C në të gjithë terriotin duke bërë që vlerat ekstremale në rang Shqipërie të luhaten nga 9 në 31°C.Por çfarë thotë Accuweather për parashikimin e motit deri javën e parë të shtatorit? Sipas tabelës që edhe ju keni mundësinë ta shihni më poshtë, temperaturat pritet të jenë përvëluese, nga e marta e 28 Gushtit deri në 4 Shtator.

moti shtator

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas