Kryesore

Temperatura të “çmendura” edhe në shtator, ja tre ditët më të tmerrshme
               Publikuar në : 14:15 - 26/08/18 |
mapo.al

Sipas Meteoalb, dita e hënë paraqitet me vranësira dhe shira në gjithë territorin, më të konsiderueshëm në Qendër dhe zonat Juglindore.


Temperaturat e ajrit sipas sinoptikanëve do të sjellin rënie të lehtë dhe graduale deri të henën kur pritet një rënie me të paktën 3°C në të gjithë terriotin duke bërë që vlerat ekstremale në rang Shqipërie të luhaten nga 9 në 31°C.

Por çfarë thotë Accuweather për parashikimin e motit deri javën e parë të shtatorit? Sipas tabelës që edhe ju keni mundësinë ta shihni më poshtë, temperaturat pritet të jenë përvëluese, nga e marta e 28 Gushtit deri në 4 Shtator.

moti shtator


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas