Kryesore

“Të zuri frika si Sala qëmoti…”, reagon Rama: Laj sytë he xhan…(lumë komentesh edhe për paktin me Greqinë)


               Publikuar në : 15:02 - 14/07/18 |
mapo.al

Lume komentesh pas nisjes se punimeve dhe prezantimit live qe beri kryeministri Rama per By Pass-in e Tepelenes.


Ndjekes te tij ne FB, nuk jane kursyer ne kritika, teksa i kujtojne se punet e mira nuk kane nevoje per marketing. Dikush i kujton edhe paktin me Greqine.

“Jugun dhe per pak koh ta gezojm me pashaporta shiptare , se po e mer lumi po e kthen me pashaportizim grek , jemi trima ne fb , e jo per atdhe, pik”-i shkruan komentuesi dhe Kryeministri nuk ia ka kursyer pergjigjen.

Ja disa nga replikat 

komente

 

Ka pasur gjithashtu komente se Rama po ben te njejten gje si Berisha…

“Te zuri frika peruro si Sala qemoti kush ka vjedh te vendi ……..”, shkruan komentuesi.

Pergjigjia e Rames: Cila frike me zuri o Bukurosh se te paska zene dielli me duket?! Une nuk peruroj si Sala qemoti, pa projekt, pa fonde, pa perspektive po vetem me daulle ne dore! Keshtu qe futu ne hije dhe laj syte, he xhan


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas