ShowBiz

“Të tjerat bëjnë seks për para”, shpërthen pas komenteve moderatorja e njohur
               Publikuar në : 13:58 - 20/04/18 |
mapo.al

Aulona Musta është një ndër personazhet e njohura që bashkëpunon me firma e kompani të ndryshme, për reklamimin e produkteve në Instagram.


 

Gjatë një komunikimi me fansat e saj, moderatorja tregon se përdor vetëm 3 kremëra si dhe shumë maska e serume për të luftuar plakjen, duke mos zgjedhur në këtë mënyrë ndërhyrjet kirurgjikale.

 

Mirëpo, komenti i një prej fanseve e ka irrituar dhe deri diku, dhe shpërthyer

Ndjkësja i thotë se “ka ngelur për paratë e reklamave”, ndërsa Aulona ia kthen:

Nuk eshte turp te ngelesh per leket e reklamave, se jane leke pune… Por s’keni faj qe habiteni, se jeni mesuar me personazhe qe e kane me kollaj te bejne sekse per para, se sa reklama per para. Te dyja pune jane ne fakt, por une kam zgjedhur me mire marketingun, para prostitucionit”.

<
>
2-88 5-63 f1-3


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas