Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në një spital në SHBA, evakuohen pacientët


               Publikuar në : 17:17 - 08/08/18 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar ditën e sotme në një qendër spitalore në qytetin e Nju Jorkut në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.


Zyrtarët konfirmuan vendin e ngjarjes por nuk dhanë tdetaje të tjera. Të shtënat ndodhën në katin e katërt të spitalit.

Journal News raporton se ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një vrasje apo vetëvrasje. Spitali ndërkohë është evakuuar, dhe u morën të gjitha masat për largimin e të pranishmëve.

”Ndonjëherë familjarët e pacientëve nxehen,” tha një punonjës i spitalit duke lënë të kuptohet se mund të ketë pasur ndonjë keqkuptim me ndonjë doktor./BW/

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas