Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në një spital në SHBA, evakuohen pacientët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar ditën e sotme në një qendër spitalore në qytetin e Nju Jorkut në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Zyrtarët konfirmuan vendin e ngjarjes por nuk dhanë tdetaje të tjera. Të shtënat ndodhën në katin e katërt të spitalit.Journal News raporton se ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një vrasje apo vetëvrasje. Spitali ndërkohë është evakuuar, dhe u morën të gjitha masat për largimin e të pranishmëve.

”Ndonjëherë familjarët e pacientëve nxehen,” tha një punonjës i spitalit duke lënë të kuptohet se mund të ketë pasur ndonjë keqkuptim me ndonjë doktor./BW/

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas