KMR

Të “rrit” gjoksin pa operacion, del në shitje bluza e “ëndrrave” për femrat


               Publikuar në : 19:36 - 09/09/18 |
mapo.al

Një bluzë e thjeshtë, që tek pjesa e gjoksit ka të stampuar një iluzion optik 3D, mund të jetë “zgjidhja” perfekte për disa femra në “hall”.


Iluzioni optik i stampuar bluzën e famshme, i jep personit që e ka veshur iluzionin e një gjoksi më të madh në masë. Kështu që, nëse nuk keni para për operacione ose thjesht jeni kundër tyre, por në të njëjtën kohë natyra nuk është treguar bujare me ju, zgjidhja tashmë u gjet.

Imazhet e shpërndara online nga një përdorues i Reddit janë “bomarduar” nga komente të femrave të ndryshme që mendojnë që është bluza më e mirë që mund të ishte “shpikur” .

Kur e sheh personin që e ka veshur përballë, të jepet përshtypja e një gjoksi të bëshëm, por në momentin që personi që e ka veshur kthehet në një anë, troket realiteti.

Imazhi i bluzës u nda fillimisht online nga vloggerja dhe aktorja japoneze Sakura Inagaki Saki e cila postoi përshtypjet e saj në një video të dedikuar në You Tube.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas