Kryesore, Politika

“Të q**sha robt, maskara”, Berisha publikon bisedën e regjistruar mes Ramës dhe qytetarit

Një rast i pazakontë ka ndodhur mes Kryeministrit Edi Rama dhe një qytetari, i cili i ka dërguar mesazh në numrin e tij.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku sipas tij është kryeministri Rama që ka lëshuar ofendime të shumta ndaj qytetarit.Ai ka dërguar edhe mesazhin ku i shkruan Ramës se duhet ta bëjnë këtë vend dhe të mos vjedhin më. Ndërsa pas pak minutash ka marrë telefonatën nga një numër anonim ku u përgjigj zëri i Ramës.

Mirëpo në audion e regjistruar kryeministri i përgjigjet:

Çfarë vodha unë mor të q**sha robt. Mor rrugaç, mor maskara.”
Qytetari shkruan në mesazhin e tij për JOQ.al: Përshendetje, i dergova sot kete sms kryeministrit. Degjoni vidion se si më shan me fjalor rruge. Me mori telefon se i dhembi fjala vjedhie. Rregjistrimin e bera nga nje telefon tjeter me shpejtsi se nuk e prisja te me merte telefon.”

 

PasPara

2 komente

  1. O Edo, qe vjedh vjedh ti, por ty te kalezet vjedhja sikurse Lindes i ka lezet vila..lol
    Kete karaghoz kemi per K…minister?!

  2. O Edo jo vetem ti qish tobt, por ne fillim ky qytekari ka nevoje per gojore.
    Me SHqu-pisat ke mbaru pune , qe me naten e 18 majit vjet kur e mbajte Lulushen tere naten dhe ja ja hape mire verren e hapur.
    Nashi ne vend te Saliut se e ka bythen te pa lare me mut, rrasja Shkerdhenit dhe keshtu lahesh me fisin e Berishajve, korbi Argita te kall daten nuk e duan as gabelt per seks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas