Kryesore

Të Prezantosh motin me ‘shalë përpjetë’, vetëm Alba Hoxha e ‘Tv Klan’ e bën…


               Publikuar në : 18:00 - 21/06/18 |
mapo.al

Janë bërë shpesh virale në rrjetet sociale videot e prezantueseve të motit nëpër botë të cilat shfaqen super sexy.


Këtë herë çudia vjen nga Shqipëria….  Nga një balerinë, tashmë Alba Hoxha është kthyer në një prezantuese moti seksi në ekranin e “Tv Klan”. Por ju nuk e dini (dhe s’keni se si…), si e prezanton një balerinë motin kur ka përballë sidomos hartën e Shqipërisë…

Me anë të një videoje të postuar në Instagram nga vetë Alba, ajo shihet teksa tregon qytetet me takën e këpucës duke ngritur këmbët sipas zonave që përmend.

Sigurisht kjo nuk është hera e parë që Alba e bën një gjë të tillë, por që me siguri është para nisjes së xhirimeve serioze, që shfaqen në ekranin e “Tv Klan”.

Epo, profesion qejfi ky i baletit, kujtojmë videon e Klaudia Pepës në supermarket që tërhiqte karrocën me këmbë teksa bënte sparkatën.

<
>
Foto-kryesore-feature-5-8 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.29.59 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.29.59-1 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.29.59-2 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.30.00 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.30.00-1 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.30.00-2 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.30.00-3 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.30.00-4 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.30.00-5 WhatsApp-Image-2018-06-21-at-10.30.00-6


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas