Kryesore, ShowBiz

Të pasmet më seksi në rrjetet sociale, ndër to edhe dy shqiptare…

Ajo është njëra nga femrat me seksi në planet. Sikurse ajo edhe thuajse të gjitha super bombat e showbizit ekspozojnë linjat e tyre në rrjetet sociale. Daily Star ka publikuar të famshmet më të pasmet me seksi në industrine e showbiz.


Jane femra si Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Beyonce, Coco, Amber Rose e shumë të tjera. Padyshim këtu e gjeni edhe dy yjet shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha.

<
>
**USA ONLY* Ibiza, Spain - Rita Ora and friends enjoy a boat day in sunny Formentera. The pop star, who recently split with her ex-Ricky Hil, showed off her impressive figure in a black and white bikini. Rita had a blast with friends as she suntanned, danced and partied aboard the luxury vessel. The 24-year-old is taking a brief hiatus in-between filming for the upcoming series of The X Factor. AKM-GSI August 3, 2015 **USA ONLY** To License These Photos, Please Contact : Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 423-9397 [email protected] [email protected] or Maria Buda (917) 242-1505 [email protected] [email protected]
auto_Bebe_rexha_dhe_i_vellai1523480206 auto_Bebe_rexha1522338356 1080full-bebe-rexha bebe-rexha-at-la-pride-music-festival-in-los-angeles-06-11-2016_1 auto_Bebe_rexha21517426651 Bebe_Rexha_Electronic_Beats_Telekom_Albania_4 bebe rexha Rita Ora shows off her bikini body aboard a party boat in Ibiza **USA ONLY** rita-ora-avoids-bikini-mishap-in-miami-beach-02 rita-ora2-1503337468-lb rita-ora-bikini-slip_660_070913113330 rita-ora-2 rita-ora-hot-in-a-bikini-beach-in-miami-12-30-2015-part-ii-3 Rita_Ora_Bikini_b00bs_41 rita-ora-in-bikini-bottom-on-vacation-in-jamaica-07-30-2017_1 rita-ora-naked-terry-richardson-louboutin o-RITA-ORA-570 rita-ora-lui-magazine-topless-february-2016-3 0be59002bb2da1f0471edfdbf2c594a0 1-28-1-233x300 4-16-1-768x630 4d6d96b8802c1b1a5ebad702e232d8d3 5-15-768x630 6-7-1-768x630 07aa8d0f9169bc5c6eff9f8e902b5aa8 8-7-768x630 9c7172dfff2644f05c0efcb4c45753cd 11-4-1-233x300 12-2-1 (1) 12-2-1 14-1-1-768x630 17-4-768x630 18-2-768x630 22-3-1-768x630 31-1-768x630 32-1-207x300 89d17984dcaad6840652d17cde227913--boudoir-chelsea 98fc25417a85d6b76ac0d0c08fbcdc69 CaYalKkUMAANDWX d5b2df5180071241e75d782079a8642a

 

 

 

PasPara

1 koment

  1. Femra budallacka! Kujtojne se b…tha eshte vlereestetike. Kur pozojne ashtu me bythe jashte duket ose ndihet sikur vijne er mut. Se funksioni kryesor i bythes ky eshte, produkti, qe vjen nga ajo, eshte muti.
    Na e veshtirosen shtypin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas