Kryesore

Të pasmet bombastike, Anastasia Kvitko apo Kim Kardashian?


               Publikuar në : 18:50 - 10/07/18 |
mapo.al

Ishte Kim Kardashian ajo që ia ktheu të pasmet e mëdha kamerës. Trendi i saj u shpërnda gjithandej dhe shumica e vajzave nisën `punën` për të bërë të njëjtën gjë.


Secilën ditë kryhen intervenime kirurgjike, që femrat i bëjnë për t`i rritur të pasmet. Shumë nga to as nuk i ndahen palestrës deri sa të arrijnë të kenë vithe të mëdha e të formësuara, shkruan Indeksonline.

Në anën tjëtër, është modelja ruse, Anastasia Kvitko e cila ia mban vetes si e para që bëri bujë me vithet e saja.

Bukuroshja në fakt ka linja perfekte të trupit.

Po iu sjellim pamje të të dyja bukurosheve, e zgjedhjen bëjeni ju.

<
>
anastasia kvitko anastasia kvitkoa anastasia-kvitko-in-swimsuit-in-miami-03-08-2018-8 auto_A_Day_in_Sunny_California_with_Gorgeous_Model_Anastasia_Kvitko_2016_011523396826 auto_anastasia-kvitko-e15216232581021523396827 anastasia-kvitko_1024x1024 auto_anastasia-kvitko-e15216232581021523396827 auto_A_Day_in_Sunny_California_with_Gorgeous_Model_Anastasia_Kvitko_2016_011523396826 russian-model-anastasia-kvitko-rivals-kim-k-with-worlds-most-curvaceous-booty auto_anastasia-kvitko211500230066 auto_Anastasia_Kvitkova41504376127 auto_Anastasia_Kvitkova51504376126 auto_Anastasia_Kvitkova61504376124 auto_Anastasia_Kvitkova71504376123 auto_anastasia-kvitko21ff1500230063 auto_Anastasia_Kvitkova21504376130 auto_Anastasia_Kvitkova1504376131 auto_Anastasia_Kvitko171500566458 auto_Anastasia_Kvitko161500566460 auto_Anastasia_Kvitko151500566462 auto_Anastasia_Kvitko141500566464 o-KIM-KARDASHIAN-facebook kim-kardashian-in-bikini-bottom-on-vacation-in-tulum-04-24-2017_1 Kim-Kardashian-Wearing-Swimsuit rs_634x1024-140822070718-634.Kim-Kardashian-Mexico-Bikini-JR-82214 Kim-Kardashian-White-Bikini-Pictures-After-Baby Kim-Kardashian-Thong-Bikini-Pictures kim-kardashian-tequila-2 4B7FEDDF00000578-0-Kim_Kardashian_shared_a_saucy_topless_snap_on_Tuesday_showing_he-m-9_1524580455090 Kim-Kardashian-Bikini-Pictures kim-kardashian-tequila-2 (1) Kim-Kardashian-Thong-Bikini-Pictures 5598fff89f18676cb2bbdf92c70bc2ec anasi3 anastasia1


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Po si nuk ju vjen MDOT qe botoni te tilla foto dhe shkrime ,sikur I duhen njeriu ,po prapanicat prapanica Jane qe ju dalshin ne balle ato
    Jane per tu ulur dhe per te kryer nevojen ,po ju siduket I perdorni per ushqim…………

    Përgjigju &amp;darr;
CLOSE
CLOSE
Pas