Humor

Të papara këto shenja Horoskopi… lodhen akoma pa filluar punë
               Publikuar në : 18:26 - 17/07/18 |
mapo.al

Mund të jenë të talentuar, të aftë, kreativë, por u mungon vullneti. Shenjat e mëposhtme janë dembelet e zodiakut dhe nëse e gjeni veten në listën e mëposhtme, shumë pyetje tuajat do të marrin përgjigjie.


Lënia e punëve në minutë të fundit, mbledhja e detyrave dhe neglizhimi i tyre duket se janë gjërat që këto shenja dinë të bëjnë më mirë.

Luani

Ju jeni kreativë , të talentuar, por ju mungon dëshira për të punuar !Dëshrioni të jeni në qënder të vëmendjes dhe t’i arrini gjërat në jetë pa u munduar shumë. Nëse nuk u habitët që e patë këtë shenjë në këtë listë, do të thotë që shumë punë që mund t’i keni dhënë një luani janë shtyrë për minutën e fundit, ose mund të jenë anulluar fare.

Ujori

Ndonëse është një nga shenjat “ që do të ndryshojë botën”, ujori dëshiron të mos jetë pjesë aktive e këtij ndryshimi. Janë të zotët në fjalë, por kur vjen puna për vepra, ujori stepet ! Nga e thëna në të bërë është një mal i tërë, ujor !

Shigjetari

Jeni një shenjë që vetëm dëshironi të udhëtoni! Liria është ajo që doni më shumë dhe kjo është pika juaj e dobët ! Puna kërkon përkushtimin tuaj, qëndrueshmëri , por ju vetëm i tillë që nuk jeni.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas