ShowBiz

Të lidhur prej kohësh, zbulohen detajet nga fejesa e Albi Nakos dhe Alba Hoxhës


               Publikuar në : 17:38 - 28/07/18 |
mapo.al

Prej muajsh në media është përfolur se koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë në një lidhje. Dyshja ende nuk e ka konfirmuar publikisht marrëdhënien e tyre, por ata janë kapur shumë herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.


Pak javë më parë në media u aludua se Albi dhe Alba  bënë lidhjen e tyre familjre dhe shumë shpejt ata dhe do të fejoheshin. Madje pak ditë më parë balerina ndodhej në një argjendari duke blerë një unazë.

Por sipas ‘Bluetooth’ çifti ende nuk do të bëjë një ceremoni fejese për të kurorëzuar lidhjen e tyre, pasi edhe pse janë prej kohësh bashkë, ky plan është ende larg.

Ndër të tjera është mësuar se kjo lidhje është pritur mjaft mirë edhe nga familjarët e dyshes të cilët bëjnë vazhdimisht darka familjare, ku kanë celebruar dashurinë e Albit dhe Albës.

 

<
>
-640-0-5b5c7ea452fdb -640-0-5b5c7ea130394KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas