Bota, Kryesore

Të gjitha fotot: Vetëm dy orë shi dhe përmbytja në Majorka sjell tetë të vdekur…

Tete njerez raportohen se kane vdekur dhe gjashte te tjere jane te humbur, pas nje shiu te rrembyeshem vetem ne dy ore ne Majorka te Spanjes.

Daily Mail sjelle disa foto katastrofike te kesaj permbytje te papriturFotot me poshte:

<
>
majorka nje majorka dy majorka tre majorka kater majorka pese

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas