Bota

Të gjitha fotot: Vetëm dy orë shi dhe përmbytja në Majorka sjell tetë të vdekur…
               Publikuar në : 13:56 - 10/10/18 |
mapo.al

Tete njerez raportohen se kane vdekur dhe gjashte te tjere jane te humbur, pas nje shiu te rrembyeshem vetem ne dy ore ne Majorka te Spanjes.


Daily Mail sjelle disa foto katastrofike te kesaj permbytje te papritur

Fotot me poshte:

<
>
majorka nje majorka dy majorka tre majorka kater majorka pese

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas