Humor

Të çmendur pas rrjeteve sociale, çifti ukrainas rrezikon jetën për një foto


               Publikuar në : 16:22 - 07/07/18 |
mapo.al

Një çift nga Ukraina janë kritikuar për veprimin akrobatik, ndërkohë një avion gjigant po aterronte në pistë që ishte shumë afër plazhit ku ata kishin zgjedhur të rrezikojnë jetën e tyre dhe të tjerëve më këtë “lëvizje”.


Yuliia Nos kishte qëndruar me një dorë mbi kokën e partnerit të saj Oleg Kolisnichenko në plazhin Maho në Ishujt Karraibe, ku vetëm pak metra larta gjendet aeroporti.

Çifti janë rrezikur me këtë veprim të tyre, por pavarësisht kësaj ato kanë bërë veprimin e ‘çmendur’ të akrobacisë.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas