ShowBiz

Tayna nuk di të ndalet, provokon me pozat seksi…

               Publikuar në : 18:31 - 17/08/18 |
mapo.al

Ka bërë fuqishëm debutimin në tregun muzikor shqiptar.


Reperja nga Prizreni, Tayna emër tashmë i njohur për të gjithë ne së fundmi u përfol për vjedhjen e klipit “Shqipe”.

Ndonëse dukej e tëra origjinale, Tayna siç shihet ka kopjuar tërësisht modelen dhe këngëtaren e huaj, Teyana Taylor.

Sido që të jetë, vëmendje të madhe ka rrëmbyer me fizikun e mrekullueshëm, i cili ju lë pa fjalë. Si shumë nga artistët e tjerë varësisht prej koncerteve edhe Doruntina po shfrytëzon disa ditë pushimi.

“Columbiana” dhe “Shqipe”, janë dy nga projektet më të suksesshme të artistes Shala.

<
>
screenshot-10-16_1534517338-1258829 rhrhrhrh tjtjtj r34r34r hththththth erg rhrh sdgfdsg


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas