Humor

Të çmendur apo… këto tatuazhe do t`ju bëjnë të pendoheni për gjithë jetën


               Publikuar në : 20:17 - 14/06/18 |
mapo.al

Bërja e një tatuazhi është ndoshta një nga ato gjëra që ne të gjithë kemi në listën tonë të dëshirave.


Duhet shumë kohë dhe guxim për të finalizuar një dizajn e për të marrë në fund tatuazhin që dëshironi.

Tatuazhi shpesh herë rezulton gabim i bërë nën presion, emocione ose ndikimit të substancave.

Megjithatë, disa njerëz nuk arrijnë ta bëjnë atë mirë dhe përfundojnë duke u bërë qesharak për pjesën tjetër të jetës së tyre.

Hidhini një sy këtyre tatuazheve, të cilat do t’ju bëjnë të doni të ikni nga ky planet.

<
>
tatu tatu1 tatu2 tatu3 tatu4 tatu5 tatu6 tatu7 tatu8 tatu9 tatu10 tatu11 tatu12 tatu13 tatu14 tatu15 tatu16 tatu17 tatu18 tatu19 tatu20 tatu21 tatu22 tatu23 tatu24 tatu25 tatu26 tatu27 tatu28-800x450 tatu29 tatu30


Etiketa: , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas