Auto

Taksisti që e nget vetëm me indietro
               Publikuar në : 19:28 - 17/12/14 |
mapo.al

indietroNjë shofer taksie në Indi pësoi një defekt në makinën e tij dhe marshi i ngeli vetëm indietro.


Që prej vitit 2003, Harpreet Devi, 33 vjeç, e nget makinën e tij me indietro, pasi nuk kishte para të rregullonte defektin.

Tani që ka mbledhur paratë, ai thotë se është mësuar kaq shumë, sa nuk i bëhet ta ndryshojë stilin.loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas