Media

Takohen Arian Çani dhe aktori që e imiton, ja ç’ndodhi midis tyre


               Publikuar në : 16:27 - 29/04/18 |
mapo.al

Aktori i njohur i Portokallisë Rezart Veleshnja njihet për rolin e tij si “Arjan Çani” në këtë emision.


Ai kohët e fundit është duke imituar figura të njohura të ekranit shqiptar.

Mirëpo as këta të fundit nuk janë të pakënaqur që risillen në ekran nga aktori i njohur.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi me Arjan Çanin, i cili është takuar me Rezartin.

Madje ata kanë qenë dje duke bërë një xhiro në Bllok me makinën e Arjanit.

Ka qenë vetë aktori që ka publikuar një video ku shihet me Çanin në makinë i cili zgjatet për të bërë foto, por e kupton me vonesë që Rezarti ishte duke bërë video.

Duke treguar kështu se mes tyre nuk ka hatërmbetje, Velshnja shkruan: “Dolem nje xhiro ne bllok per qefin tone plak! Por namin e ben kete te djele i madhi Arjan.”


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas