Bota

Takimi me Bushatin, Kotzias: Jemi pranë zgjidhjes së problemeve
               Publikuar në : 18:52 - 04/05/18 |
mapo.al

Ministri i jashtëm grek, Nikos Kotzias ka deklaruar se janë afër zgjidhjes së të gjitha problemeve me Shqipërinë.


Kjo deklaratë vjen pas një takimi që ka zhvilluar me Ministrin e Evropës dhe Punëve të Jashtme, Ditmir Bushatin.

“Ne jemi pranë zgjidhjes së të gjitha problemeve në marrëdhëniet tona me Shqipërinë”, ka qenë ku reagimi nga Ministria e Jashtme Greke në një postim në Twitter.

 


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas