Kryesore

Takimi i ngrohtë me Berishën dhe Metën, i rikthen buzëqeshjen Ruçit


               Publikuar në : 19:25 - 20/07/18 |
mapo.al

Dje ishte seanca e parafundit parlamentare, e cila duket se ka qenë më e paqtë se herët e tjera.


Fotografët e Kuvendit kanë përcjellë disa prej momenteve kryesore nga zhvillimet brenda dhe jashtë sallës, ku ndër to tërheqin vëmendje takimi i Metës me Ruçin, indiferenca e Topallit karshi Bashës, por edhe poza e demokratit të ri Myslim Murrizi përballë të ndjerit Pjetër Arbnori.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas