Kryesore

Tahiri shfaqet me mjekër, shmang takimin me Veliajn dhe Xhafën


               Publikuar në : 11:38 - 31/07/18 |
mapo.al

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka shkuar sot për të bërë homazhe në nder të ish-ministrit të PS-së, Luan Hajdaraga.


Tahiri është parë të hyjë në ambientet e Kuvendit fill pas Erion Veliajt, kreut të Bashkisë së Tiranës dhe para Fatmir Xhafajt, po ka shmangur çdo takim me ta.

Ajo që bie në sy është fakti se Tahiri ka lënë mjekër.

Sipas Fax News, ai nuk ka dashur të bëjë asnjë deklaratë për mediat.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas