ShowBiz

‘Ta marr atë gishtin dhe ta fus…’ Ronela Hajati shpërthen ndaj komentuesit


               Publikuar në : 14:41 - 03/04/18 |
mapo.al

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar disa detaje për këngën e saj më të re.


Ajo është shfaqur krejt ndryshe dhe shumë provokuese. Në mesin e admiruesve të pamjes së saj nuk munguan dhe persona me reagime vulgare. Por Ronela si një tip shpërthyes ka preferuar t’u kthejë përgjigje.

 

“Lutju dreqit për pak famë”, i shkruan një komentues dhe një emoji me gishtin e mesit.

 

Por as Ronela nuk e ka lënë pa i kthyer përgjigje dhe i replikon: “Po do bëjë një sakrificë me gjak ditën e martë datë 13 dhe do të ta marr këtë gishtin tënd dhe do të ta fus…në hundë hahahaha”.

 

Klipi më i fundit i Ronelës pritet të shohë dritën e publikimit më 13 Prill.

<
>
640-0-5ac36d1484c73-1_1522758443-5811813 82974d5cd58499372b271963a500df71 19931597_703325486525913_7759407218260180992_n auto_13669675_551994154988174_7900110427735917327_n1472728813 largea_ronela-hajati1420027924 screenshot-7_1522758524-3396145

 


Etiketa: , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas