KMR

Syri i ‘Zotit’ shfaqet në qiell! Banorët besojnë në mrekulli

Një video që po qarkullon në internet tregon momentin kur shfaqet “Syri i Perëndisë” në mes të askundit.


Videoja është filmuar në Mongolinë e brendshme të Kinës dhe tregon një formim të reve të formuara në formë të një syri të shndritshëm.

Videoja po shkon viralisht në mediat sociale kineze pasi një banor e filmoi atë në rajonin Hulunbuir. Shikojeni më poshtë:

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas