KMR

Syri i ‘Zotit’ shfaqet në qiell! Banorët besojnë në mrekulli


               Publikuar në : 20:35 - 20/08/18 |
mapo.al

Një video që po qarkullon në internet tregon momentin kur shfaqet “Syri i Perëndisë” në mes të askundit.


Videoja është filmuar në Mongolinë e brendshme të Kinës dhe tregon një formim të reve të formuara në formë të një syri të shndritshëm.

Videoja po shkon viralisht në mediat sociale kineze pasi një banor e filmoi atë në rajonin Hulunbuir. Shikojeni më poshtë:


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas