ShowBiz

Surprizon të gjithë, ja për kë ekip bën tifo ish-miss Shqipëria

Almeda Abazi ka treguar për preferencat e saj në sport.


Ish-Miss Shqipëria ka postuar një fotografi ku duket se po shikonte ndeshje derbi mes Milanit dhe Interit. Në postimin e saj të shoqëruar nga dy topa (një i kuq e një i zi) vetëkuptohet natyrshëm që Almeda është një tifoze milaniste.

<
>
30221431_10156385072529429_3888872872533295104_n almeda-abazi1-470x441 almeda-abazi-470x299
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas