ShowBiz

Surprizon të gjithë, ja për kë ekip bën tifo ish-miss Shqipëria


               Publikuar në : 18:21 - 06/04/18 |
mapo.al

Almeda Abazi ka treguar për preferencat e saj në sport.


Ish-Miss Shqipëria ka postuar një fotografi ku duket se po shikonte ndeshje derbi mes Milanit dhe Interit. Në postimin e saj të shoqëruar nga dy topa (një i kuq e një i zi) vetëkuptohet natyrshëm që Almeda është një tifoze milaniste.

<
>
30221431_10156385072529429_3888872872533295104_n almeda-abazi1-470x441 almeda-abazi-470x299


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas