Sport

Surprizë, Neymar tek Barcelona…

Ndonjëherë rikthehen. Nuk është rasti, ose më saktë, këtë herë nuk është. Neymar është kthyer në vendin ku la pas dëshpërim, kur vendosi të bashkohej me Paris Saint Germain. Braziliani ka vizituar Barcelonën dhe është takuar me ish-shokët e tij të skuadrës me të cilët ka ndarë vite suksesesh e trofesh…PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas