Kryesore

Superjahti ultraluksoz i miliarderit rus mahnit Gjibraltarin
               Publikuar në : 22:43 - 14/12/17 |
mapo.al

Një nga jahtet më të mëdha në botë, me pronar një miliarder rus, ka ndaluar në Gjibraltar.


Mjeti që kushton rreth 400 milionë euro zotërohet nga Andrey Melnichenko dhe është i gjatë 143 metra.

Ky superjaht ka vend për uljen e një helikopteri dhe gjithashtu është i pajisur me një dhomë nënujore vëzhgimi.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas