Kryesore

Batuta tek emisioni “STOP” : S’guxojnë të bëjnë muhabet dy vlonjatë, se e ha ministri i Brendshëm


               Publikuar në : 20:42 - 15/05/18 |
mapo.al

Përgjimi i publikuar dje nga Partia Demokratike ku pretendohet se është vëllai i ministrit të Brendshëm dhe një prej trafikantëve të drogës, është kthyer tashmë edhe në objekt batutash dhe barcelatash.


Nuk ka munguar ironia edhe nga drejtuesit e emisionit të njohur “STOP”, Gentian Zenelaj dhe Saimir Kodra, të cilët teksa po diskutonin thanë: “S’guxojnë të bëjnë muhabet dy vlonjatë, se e ha ministri i Brendshëm”.

Kujtojmë se Agron Xhafaj është vlonjat, sikurse edhe bashkëbiseduesi nisur nga dialekti në audio.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas