KMR

Suedezja kërkon të ketë të pasmet më të mëdha në botë


               Publikuar në : 20:07 - 06/09/18 |
mapo.al

Një femër suedeze ka si qëllim në vetvete që të ketë të pasmet më të mëdha në botë. Natasha Crown, 24 vjeçe deri më tani ka kryer katër operacione duke injektuar dhjamë në të pasmet e saja.
Ajo shprehet se përpara operacionit ka shtuar në peshë rreth 25 kg dhe se ha gjithçka për të arritur aty ku ajo dëshiron.


Plani i 24-vjeçares or të bërë operacionin e radhës është kundërshtuar nga prindërit dhe miqtë, por pavarësisht kësaj Natasha është e vendosur.

 

<
>
s3_1536253919-3854849 s2_1536253919-368013 s1_1536253919-606212


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas