Sport

Studentja superseksi ‘çmend’ tifozët e Juventusit dhe të Italisë…
               Publikuar në : 10:18 - 09/08/18 |
mapo.al

Laura Bragato është një studente e jurdikut e bërë e famshme në rrjetet sociale për shkak të postimeve të saj “hot”.


Pozon shpesh me fanellat e skuadrave të ndryshme, madje edhe me atë të Kombëtares italiane, për të fituar sa më shumë fansa.

Image

Dhe, në fakt, ia ka dalë mbanë. Laura (ka deklaruar së fundmi që është tifoze e Juventusit) ka publikuar një set fotografish të realizuara gjatë pushimeve verore, ku shfaq plot delikatesë hiret e saj.Ja, pra, pse Laura ka kaq shumë admirues në Instagram.

Image

Image

Image


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas