ShowBiz

Stresi ‘shpërthen’ në lot për nënën e tij


               Publikuar në : 16:24 - 09/09/18 |
mapo.al

Reperi Stresi ka shkruajtur një këngë të cilën ia ka dedikuar nënës së tij. Me anë të një postimi në Instagram, ai ka publikuar bisedën ku shprehet se lotët nuk e lejojnë që ta përfundojnë këngën.


“Nuk ishte e lehtë ti këndoj nënës, nënave në përgjithësi. Unë e mbarova si këngë dhe po pres ta mbaroj komplet këto ditë. Konfirmoj edhe pjesëmarrjen në Këngën Magjike. Të dua nënë”,– shkruan reperi.

Kujtojmë se vitin e kaluar Stresi u prezantua në festival me këngën “Sa herë e don” ku fitoi cmimin e internetit. Ndërsa këtë vit mbetet për tu parë se si do ndikojë te publiku kënga e ndjerë.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas