ShowBiz

Stresi ‘shpërthen’ në lot për nënën e tij

Reperi Stresi ka shkruajtur një këngë të cilën ia ka dedikuar nënës së tij. Me anë të një postimi në Instagram, ai ka publikuar bisedën ku shprehet se lotët nuk e lejojnë që ta përfundojnë këngën.


“Nuk ishte e lehtë ti këndoj nënës, nënave në përgjithësi. Unë e mbarova si këngë dhe po pres ta mbaroj komplet këto ditë. Konfirmoj edhe pjesëmarrjen në Këngën Magjike. Të dua nënë”,– shkruan reperi.

Kujtojmë se vitin e kaluar Stresi u prezantua në festival me këngën “Sa herë e don” ku fitoi cmimin e internetit. Ndërsa këtë vit mbetet për tu parë se si do ndikojë te publiku kënga e ndjerë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas