ShowBiz

Stresi një ‘djali i keq’, por… Kejsi nuk ia lë mangut

Prej më shumë se 4 muajsh reperi i njohur Stresi dhe bukuroshja Kejsi janë të fejuar.


Këtë herë reperi kontrovers ka publikuar në rrjete sociale një foto, ku shfaqet së bashku me të.

Por ajo që ka tërhequr jo pak vëmendje ka të bëjë me faktin se krahas fotos reperi ka shkruar: “Vajza e keqe”, – duke treguar kështu ngjashmërinë, që kanë mes tyre dhe që janë një çift mjaft kompakt me njëri-tjetrin.

Image

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas