ShowBiz

Stresi dhe Kejsi vendosin të fshijnë çdo shenjë nga profili i tyre, pak para dasmës

Prej kohësh reperi i njohur shqiptar Stresi është i lidhur me bukuroshen Kejsi, e cila jeton në Kanada.

Megjithëse e kanë mbajtur larg syve të mediave, çifti ishte kurorëzuar me martesë në fshehtësi dhe shumë shpejt po mendonin të mbanin një ceremoni për të festuar.Mirëpo mesa duket mes tyre kanë lindur problemet.

Image

Pak para ceremonisë së martesës Stresi ka vendosur të mos e ndjek më partneren e tij në Instagram, ndërkohë që Kejsi për shkak të xhelozisë, nuk ndiqte prej kohësh Stresin.

Ata kanë fshirë çdo gjë që ka lidhje me njëri tjetrin dhe ende nuk dihet nëse kjo është diçka momentale apo një vendim që askush prej të dyve nuk do ta kthejë pas.

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas