Kryesore

Stresi del nga burgu? Ja fotoja që bën të dyshoni…


               Publikuar në : 19:31 - 20/11/18 |
mapo.al

Pas më shumë se 1 muaji këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ndodhet në burg, pasi u arrestua në Tiranë me akuzën e pjesëmarrjes në bandë kriminale si dhe për armëmbajtje pa leje.


Stresi u arrestua në një hotel në kryeqytet, teksa ishte në praninë e një vajze, e cila nuk ishte e fejuara e tij dhe u komentua shumë nga fansat.

Por duket se dënimi nuk ka qenë shumë i gjatë për reperin, pasi gjatë ditës së sotme ai ka publikuar një foto në profilin e tij të Instagram. Reperi shfaqet i veshur me të gjelbër në timonin e një makine.

Gbb

Nuk dihet nëse Stresi ka dalë nga burgu apo fotoja në Instagram është publikuar nga administratorët e faqes. Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Stresi shfaqet në rrjetet sociale që prej arrestimit të tij në një lokal në Linzë të Tiranës./BW/


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas