Kryesore

Sterkaj bën Gjiknurin me ‘dhimbje koke’, Taulanti rrethohet nga femrat. Çfarë nuk u pa sot në Kuvend


               Publikuar në : 20:43 - 03/09/18 |
mapo.al

Mungesa e opozitës nuk ndikoi aspak në humorin e shumicës, teksa ministrat dhe deputetët u shfaqën të qeshur duke iu rikthyer jetës parlamentare.


Pas mungesës në seancat e fundit të sesionit të kaluar për shkak të probleme shëndetësore është rikthyer Paulin Sterkaj, që duket se bën me ‘dhimbje koke’ Gjiknurin gjatë bisedës në fund të seancës plenare.

 

<
>
40597838_2167354970197186_5339739574178414592_n 40606163_2167355540197129_7092188343793876992_n 40624294_2167355643530452_3157702639404187648_n 40683772_2167356703530346_2986593895405584384_n 40751278_2167356130197070_7336868455938785280_n 40751998_2167353760197307_1292304579320348672_n 40756466_2167351306864219_3398937509172871168_n 40784167_2167353920197291_1675392795717664768_n 40898160_10160637568480214_1166525396905099264_n 1535999457_gjonaj 1535999575_deputete 1535999575_deputete6 1535999575_deputete7 1535999575_deputete8 1535999575_deputete9 1535999575_deputete10 1535999575_KUKVVE 1535999575_KUVEN55 1535999575_kuvend1 1535999575_kuvend32 1535999575_kuvend42 1535999575_kuvend98 1535999575_KUVENDDD 1535999575_KUVENDDDD5


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas