Kryesore, Politika

Spiropali shpërthen kundër kritikëve për pushime në Shqipëri me një foto

Me marrjen e detyrës, një nga urdhrat e parë që dha Rama ishte që të gjithë ministrat pushimet t’i kalonin në Shqipëri. Një pjesë e tyre edhe e ndoqën, ndërkohë që kësaj nisme iu bashkuan edhe disa deputetë socialistë. Ndonëse kanë kaluar mbi 4 vite, duket se Elisa Spiropali vijon që ta zbatojë këtë direktivë të kreut të qeverisë.
Sot Spiropali u ka kthyer një përgjigje edhe atyre që ankohen për Shqipërinë duke postuar një foto të së bijës teksa pushojnë në Radhimë dhe shkruan: “As Itali, as Greqi, as Turqi, as Bali, as Indi, por në më të bukurën në botë Shqypni”.


PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas