Kryesore

Spiropali shpërthen kundër kritikëve për pushime në Shqipëri me një foto
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:24 - 28/07/18 |
mapo.al

Me marrjen e detyrës, një nga urdhrat e parë që dha Rama ishte që të gjithë ministrat pushimet t’i kalonin në Shqipëri. Një pjesë e tyre edhe e ndoqën, ndërkohë që kësaj nisme iu bashkuan edhe disa deputetë socialistë. Ndonëse kanë kaluar mbi 4 vite, duket se Elisa Spiropali vijon që ta zbatojë këtë direktivë të kreut të qeverisë.
Sot Spiropali u ka kthyer një përgjigje edhe atyre që ankohen për Shqipërinë duke postuar një foto të së bijës teksa pushojnë në Radhimë dhe shkruan: “As Itali, as Greqi, as Turqi, as Bali, as Indi, por në më të bukurën në botë Shqypni”.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas