Auto

Spice-X, sportivja elektrike italiane e ideuar për… rrugë


               Publikuar në : 19:09 - 17/08/18 |
mapo.al

Spice-X është një makinë sportive italiane që në pamje të parë duket se është ideuar vetëm për gara, por në fakt nuk është kështu.


Milionerët mund ta blejnë pa problem këtë perlë dhe të shëtisin rrugëve me të, pasi ka materiale me kosto të përballueshme.

Me përmasa 3,8 metra e gjatë dhe 1,7 e gjerë, duket si një mjet që merr pjesë në garat e gjata të tipit 24 Orët e La Manshit, por sipas krijuesve të saj, do të përdoret në gara të shkurtra.

<
>
spi1 spi2 spi3 spi4 spi5 spi6 spi7 spice-X


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas