Kryesore

Sot në Suplementin MAPO UNIVERSITET: UET, bursa për 100 nga 1000 më të mirët e Maturës. Aplikojnë 200 maturantët e parë…


               Publikuar në : 09:39 - 27/08/18 |
mapo.al

Suplementi i përjavshëm “MAPO UNIVERSITET” në gazetën “Mapo”, vjen në këtë numër me një speciale rreth mundësive që kanë maturantët, për t’u regjistruar në fakultetet e Universitetit Europian të Tiranës.


Suplementi i bën një pasqyrim jo vetëm degëve të fakulteteve por dhe mundësive që ka çdo maturant për përfitimin e bursave të ndryshme të studimit në UET.

Për 100 nga 1000 maturantët më të mirë UET do të oftojë bursa studimi duke e bërë këtë universitet Liderin e arsimit privat në Shqipëri.

Po ashtu një shkrim i veçantë tregon mbi mundësitë e dytë që ka çdo sudent për të trasnferuar studimet e tij në Univesitetin Europian të Tiranës.

Një shkrim mjaftë interesant për dy studentë, Markon dhe Nikon, tregon se si ata mundën që të përfitonin Bursdën e studimeve “Pashko” në UET.

Të dhëna të tjera rreth këtij viti studimor që do të nisë, si dhe mundësi pa fund për të studiuar në fakultetet e UET-së, do të lexoni në këtë supplement./Mapo.al/

 

 

 

 

 

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas