Kryesore

Sot në suplementin MAPO SPORT: Dënohen Partizani dhe Skënderbeu, ekipet që janë ndëshkuar…


               Publikuar në : 09:49 - 23/08/18 |
mapo.al

Suplementi javor “Mapo Sport” sjell për të gjithë sportdashësit një pasqyrë të zgjeruar të situatës së ekipeve kryesore të kampionatit Shqiptar.


Në artikullin kryesor do të lexoni për masat që janë marrë nga FSHF-ja për ekipet kryesore si Partizani e Skënderbeu, si dhe ekipet e tjera të cilat kanë marrë ndëshkime.

Po ashtu një tjetër artikull interesant i kushtohet edhe problemeve me shit-blerjet e ndeshjeve nga ekipe të ndryshme, si dhe reagimin e FIFA-s.

Informacione të tjera rreth ekipeve më të mëdha të Europës dhe botës do të gjeni të zgjeruara në këtë supliment, i cili vjen sot për ju në të përdishmen “Mapo”./Mapo.al/

 

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas