Kryesore

Sot në suplementin MAPO SHËNDETI: Zbulimi, sëmundjet reumatizmale, trajtimi me barna biologjikë…
               Publikuar në : 09:32 - 24/08/18 |
mapo.al

Suplementi i përjavshëm “Mapo Shendeti” vjen në këtë numër me një mori shkrimesh interesante nga mjekë specialist, mbi kurimin në mënyra biologjike me barna të disa prej sëmundjeve më të përhapura në Shqipëri.


Sëmundjet reumatizmale dhe trajtimi i tyre, do të jenë në qendër të këtij supleminti, i cili sjell disa metoda të reja të kurimit të kësaj sëmundjeje.

Po ashtu vëmendje dhe hapsirë i është kushtuar edhe trajtimit të sëmundjeve mendore që prekin sidomos të rinjtë.

Gjithashtu në këtë special do të mund të gjeni edhe një material mjaft interesant për bimët mjeksore të cilat pastrojnë stomakun tuaj dhe pankreasin nga toksinat.

Për këto dhe informacione të tjera mjaftë të rëndësishme mbi shëndetin tuaj, ju ftojmë që të lexoni suplimentin “Mapo Shëndeti” në të përditshmen “Mapo”./Mapo.al/

 

 

 

 

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas