Kryesore

Sot në suplementin MAPO SHENDETI: Kur duhet të shqetësoheni për mungesën e vitaminës D, vlerat e kumbullave…
               Publikuar në : 11:42 - 10/08/18 |
mapo.al

E premtja si zakonisht vjen në gazetën MAPO me suplementin MAPO SHENDETI.


Këtë herë, një intervistë interesante se kur duhet të shqetësohemi për mungesën e vitaminës D dhe sëmundjet që na shkaktohen.

Një shkrim interesant tregon vlerat e kumbullës si një ilaç për diabetin.

Një tjetër analizë na shpjegon se përse është i rëndësishëm ushqimi me gji i fëmijëve.

Lexoni më poshtë shkrimet e këtij suplementi.

http://www.mapo.al/flet-mjekja-shenjat-qe-tregojne-mungese-te-vitamines-d-semundjet-qe-rrezikohen/

http://www.mapo.al/kumbulla-kunder-diabetit-aleat-i-kockave-dhe-mbrojtes-i-zemres/

http://www.mapo.al/rekomandimi-ushqyerja-me-gji-e-femijes-perfitime-ne-shendet/


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas