Kryesore

Sot në MAPO UNIVERSITET: UET nis dekadën e dytë, ekselentët vazhdojnë t’i besojnë studimet
               Publikuar në : 12:01 - 03/09/18 |
mapo.al

Si çdo të hënë, në të përditshmen Mapo vjen shtojca Mapo Universitet.


Këtë herë, në shkrimin kryesor flitet për përgatitjet e dekadës së dytë të Universitetit Europian të Tiranës.

Komunikimi për publikun nga UET këtë herë vjen nga ish-studentët dhe studentët e universitetit.

Edhe drejtuesi i Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun, Edi Vlusha, është ish-student i UET.

Ai ka studiuar në degën Marrëdhënie me Publikun dhe Komunikim dhe prej 3 vitesh tashmë ka një pozicion drejtues në universitetin ku ka studiuar.

Kjo është periudha kur maturantët në të gjithë vendin janë nën ‘ethet’ e marrjes së një vendimi në lidhje me të ardhmen e tyre profesionale, tanimë pas shpalljes së rezultateve për aplikimet që kanë bërë në raundin e parë.

Interesant është fakti se shumë ekselentë vazhdojnë të besojnë studimet e tyre tek UET.

Ndiqini më poshtë shkrimet e këtij suplementi:

http://www.mapo.al/ne-pergatitje-te-uet-per-dekaden-e-dyte-komunikimi-per-publikun-vjen-nga-ish-studentet-dhe-studentet/

http://www.mapo.al/maturantet-ekselente-i-besojne-uet-studimet-e-tyre/


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas