Kryesore

Sot ndeshja Belgjikë-Angli, këta janë formacionet e mundshme…


               Publikuar në : 11:47 - 14/07/18 |
mapo.al

Belgjika dhe Anglia takohen sot në ndeshjen e cila do percaktojë vendin  e tretë në Kampionatin botëror 2018.


“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Belgjika (3-5-2): Courtois; Alderweireld, Kompany, Vertonghen; De Bruyne, Fellaini, Witsel, Dembele, Chadli; R. Lukaku, E. Hazard.

Anglia (3-5-2): Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Lingard, Henderson, Alli, Young; Sterling, Kane.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas